ויזה לארה"ב

שגרירות ארה"ב

דף הבית > שגרירות ארצות הברית
ויזה לארצות הברית
המומחים להוצאת ויזה לארצות הברית!
מילוי טפסים והכנה לראיון בשגרירות!
בפיקוח עורכי דין מומחים בהגירה!
ניסיון רב שנים בהוצאת ויזות לחו"ל!
הדרך המהירה ביותר להוצאת ויזה!
שגרירות ארה"ב
מוסד שגרירות ארצות הברית בישראל ממוקם בת"א ואחראי על הוצאת ויזה. במאמר זה תוכלו להבין את תפקידיה של שגרירות ארצות הברית כמו סמכותה להוצאת ויזה לארה"ב ועוד!   

שגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארצות הברית ממוקמת בעיר תל אביב ואחראית על תחזוק הקשר הדיפלומטי השוטף בין שתי המדינות בתחומי התרבות, המסחר, הביטחון, הכלכלה ועוד. שגרירות ארה"ב מחולקת למספר מחלקות אשר מטפלות בנושאים שונים כמו ענייני ציבור. מחלקת ענייני ציבור אמונה על הקשר של הנציגים האמריקאיים עם אזרחים אמריקאיים אשר מתגוררים או שוהים בישראל. אחת המחלקות הנוספות היא מחלקת התרבות אשר אחראית על אירועים הקשורים בקידום התרבות האמריקראית והישראלית.   

שגרירות ארצות הברית: תחומי אחריות

אחד מתפקידיה החשובים והמוכרים של שגרירות ארה"ב הוא הטיפול בבקשות אזרחים ישראלים להוצאה וחידוש ויזה לארה"ב . כחלק מתהליך הוצאת הויזה יש להגיע לראיון אישי בשגרירות האמריקאית בתל אביב המהווה את השלב האחרון והמכריע של קבלת הויזה.

יש לציין כי הליך הנפקת ויזה לארה"ב הוא בעיקר הליך פורמאלי, ורוב הפונים אל שגרירות ארה"ב זוכים לאישור מהיר של הויזה ללא כל בעיות. במקרי חירום מסוימים, עשויה שגרירות ארה"ב גם לסייע בתהליך של הוצאת ויזת חירום לארה"ב.  

* קראו עוד על >> הוצאת ויזה לארה"ב  

שגרירות ארה"ב ממלאת מספר תפקידים נוספים פרט להוצאת ויזה לארה"ב וממלאת גם תפקידים שאינם קשורים ישירות לישראלים כמו סיוע לאזרחים אמריקאיים השוהים בישראל למטרות שונות. בין היתר, במקרי חירום הכוללים אובדן של הדרכון, שגרירות ארה"ב מסייעת לאזרחיה בהנפקת דרכון חלופי מיידי והיא הכתובת לסיוע לאזרחי ארצות הברית השוהים בישראל.     

שגרירות ארה"ב תל אביב

כתובת: רחוב הירקון 72, תל אביב
טלפון: 03-5197575

* קראו גם על >> הקונסוליה האמריקאית בירושלים