ויזה לארה"ב

עבודה בארה"ב

דף הבית > עבודה בארה"ב
ויזה לארצות הברית
המומחים להוצאת ויזה לארצות הברית!
מילוי טפסים והכנה לראיון בשגרירות!
בפיקוח עורכי דין מומחים בהגירה!
ניסיון רב שנים בהוצאת ויזות לחו"ל!
הדרך המהירה ביותר להוצאת ויזה!
עבודה בארה"ב מספקת תנאים מעולים לפרנסה גבוהה לצעירים מישראל שהינם חסרי ניסיון או ידע מקצועי. לפניכם כל מה שצריך לדעת על עבודה בארצות הברית. 

חיפוש עבודה בארה"ב

ניתן למצוא שלל יעדים בארצות הברית ומבחר רחב של משרות רווחיות זמניות שמאפשרות לצעירים לעבוד מספר חודשים ובסיומם להמשיך לטייל ברחבי ארה"ב. כדאי לבצע חיפוש עבודה בארה"ב ביעדים מבוקשים ופופולאריים בהם ישנה אוכלוסייה מבוססת, מקומות עבודה רווחיים וכמובן אפשרויות בילוי ופנאי רבות כדי להעביר את הזמן הפנוי לאחר שעות העבודה.

במהלך חיפוש עבודה בארה"ב, ניתן למצוא את עיקר המשרות הפופולאריות במסגרת עבודה בניו יורק, עבודה במיאמי ובשאר מוקדים אטרקטיביים, בהם קיימים אוכלוסייה אמידה ותיירות משגשגת, ששילובם יחדיו יוצר הזדמנויות רווחיות משתלמות. 

עבודה בעגלות בארה"ב

עבודה בארה"ב כוללת כמה תחומי עבודה מרכזיים ומבוקשים שהעיקרי ביניהם הוא עבודה בעגלות. עבודה במכירות בעגלות בארה"ב מקבלת אליה את מרבית הצעירים המעוניינים להרוויח משכורת גבוהה בזמן קצר יחסית שכן שכר עבודה בעגלות מבוסס על עמלות מכירה גבוהות. עבודה בעגלות בארה"ב כוללת מכירת מוצרים על גבי עגלות שהינן דוכני מכירה הממוקמים בקניונים ומרכזי קניות תיירותיים.

העבודה דורשת יכולות מכירה והתמקחות אך גם מי שאינו מבין במכירות יכול לקבל את ההזדמנות ללמוד ולהתמקצע במסגרת תהליך ההכשרה אותו מספקים רוב המעסיקים. מלבד עבודה בעגלות בארה"ב, ישנו כמובן היצע רחב של משרות בתחומים נוספים כגון עבודות במכירות ציורי שמן, אבטחה, נדל"ן, מלצרות, אופר והדרכה, שיכולות גם להתאים למחפשי עבודה בארה"ב.  

עבודה חוקית בארצות הברית

עבודה בארה"ב באופן חוקי היא עניין שאין לזלזל בו. ארה"ב, כמו מדינות רבות בעולם, לא עושה חיים קלים לעובדים בלתי חוקיים. וישראלים שנמצאים בארה"ב ועובדים ללא אשרת עבודה מתאימה לוקחים על עצמם סיכון גדול.

אלו שנתפסים, ואכן יש מקרים שנתפסים, מסתכנים בגירוש מידי מתחומי ארה"ב  גם אם מועד הויזה שלהם עדיין בתוקף. ישנם מספיק סיפורים על ישראלים שנתפסו ללא אישור לעבוד בצורה חוקית בארה"ב וגורשו מיידית חזרה לישראל. 

אישור עבודה בארה"ב

כדאי להכיר את השילוש הקדוש - שלושת הדברים שכל אדם הנוסע לעבוד בארה"ב צריך להצטייד בהם: הראשון הוא דרכון בתוקף, השני הוא ויזה לארה"ב והשלישי - אשרת עבודה לארצות הברית. את הדרכון מנפיקים או מחדשים במשרד הפנים, ואילו בשביל ויזה לארה"ב וויזת עבודה לארה"ב יש להגיש בקשה לשגרירות ארה"ב בישראל.

אשרת עבודה לארה"ב היא עניין נפרד מהוצאת ויזה לארה"ב, ולכן, מי שמתכנן נסיעה בקרוב לארה"ב למטרות עבודה צריך לדאוג להוציא גם ויזה וגם אשרת עבודה. עבודה בארה"ב צוברת עם הזמן פופולאריות רבה אצל ישראלים, ואיתה הוצורך בהוצאת ויזת עבודה לארה"ב. אולם למרות שזו נראית מגבלה שיכולה לעכב את התוכניות, כיום, כמעט כל אחד יכול לנסות להגיש בקשה לאשרת עבודה לארה"ב.        

*  קראו כאן על על תהליך ההוצאה והסוגים השונים של >> ויזת עבודה לארה"ב.