ויזה לארה"ב

טופס ויזה לארה"ב

דף הבית > הוצאת ויזה לארה"ב > טופס ויזה לארה"ב
ויזה לארצות הברית
המומחים להוצאת ויזה לארצות הברית!
מילוי טפסים והכנה לראיון בשגרירות!
בפיקוח עורכי דין מומחים בהגירה!
ניסיון רב שנים בהוצאת ויזות לחו"ל!
הדרך המהירה ביותר להוצאת ויזה!
טופס ויזה לארה"ב
כל מי שמעוניין להתתחיל את תהליך הוצאת ויזה נדרש למלא טופס ויזה לארה"ב, ולמרות שישנם סוגים שונים של  ויזות, שלב מילוי הטופס אינו פוסח על אף אחד מהם.   

טופס בקשת ויזה לארה"ב

טופס הבקשה לויזה לארה"ב מורכב ממספר סעיפים שאינם מהווים בעיה ואין בהם קושי מיוחד למילוי. עיקר הבעייתיות היא להחליט, איזה טופס בקשה צריך למלא, ולערוך הכנות מראש על מנת למלא את הטופס בצורה נכונה. לרוב כשמדובר על טופס ויזה סטנדרטי לארה"ב, מטרתו של מבקש הויזה היא להגיע לארה"ב למטרת ביקור או טיול, בעוד ישנם טפסים מיוחדים להוצאת ויזה לארה"ב שמיועדים למי שמעוניין להגיע לארה"ב בכוונה לעבוד, ללמוד, להשתתף בכנס, להחליף מידע עם שותפים לעבודה, לפתוח עסק – והרשימה עוד ארוכה.. 

מילוי טופס ויזה לארה"ב

טפסים להוצאת ויזה לארה"ב מורכבים מסעיפים המציבים שאלות פשוטות מאוד כגון, מה מקום מגוריך, מה שמך, מספר דרכון, מספר תעודת זהות ועוד פרטים טכניים ופשוטים.  בנוסף, ישנם סעיפים שמתייחסים לביקור המתוכנן בארה"ב ומבקשים מידע כגון מהי מטרת הביקור, מהו מקום הלינה ושאלות נוספות.  

מטרת סעיפים אלה היא למעשה לאסוף פרטים על המבקש, במטרה לוודא שני דברים: ראשית, שיש למבקש אפשרות לכלכל את עצמו במהלך שהייתו בארה"ב. שנית, שאין בכוונת המבקש לעבוד באופן לא חוקי, מה שקל מאוד להניח במידה ואין שום פרט בטופס שמראה שיש למבקש יכולת לממן את נסיעתו ושהייתו.  

חלק מהפרטים בטופס אינם ניתנים לאימות כך שהוא משמש כמסמך הצהרתי, בעוד לאחר מילוי הטופס ומסירתו, מגיע השלב שבו נאספות ההוכחות הסופיות – הראיון בשגרירות, שבמהלכו מציג המבקש מסמכים חד משמעיים יותר כגון פעולות אחרונות בחשבון עו"ש או הצהרת הכנסה בחתימת רואה חשבון.    

ויזות שניתנות למטרות אחרות מלבד ביקור, כגון ויזת עבודה, ויזת לימודים וכן הלאה,  מצריכות מילוי טופס ויזה לארה"ב שהוא שונה במעט וכולל סעיפים נוספים, וכן הצגת מסמכים אחרים, כנדרש. לדוגמה, טופס ויזה שמיועד למטרת לימודים,  בנוי בצורה שבה המבקש נדרש להראות שיש כבר מוסד שעמו הוא נמצא בקשר – אוניברסיטה או מכללה אליה התקבל או נרשם, או מוסד לימודים אחר שמבקש את הגעתו או קיבל אותו לשורותיו לאחר מבחנים מרחוק. קל מאוד למלא את הטופס כאשר יש קורלציה בין מטרת הנסיעה המוצהרת בטופס לבין מטרת הנסיעה האמיתית של המבקש, וכאשר קיים בסיס מוצק במציאות למטרת הנסיעה.  

כך למשל אדם שמבקש למלא טופס ויזה במטרה לבצע עבודה בארה"ב, ואינו עובד כרגע ואף אינו מתכנן לימודים או לא מפרנס משפחה, יתקשה להשיג אפילו ויזת תייר לארה"ב, ויש סיכוי גדול שהוא ייפול בשלב הוכחת קשר לארץ או על בסיס חוסר יכולת כלכלית ודאית. ההנחה, ההגיונית יש לאמר, היא שמי שרוצה לטוס לארה"ב למטרת ביקור יש לו מספיק כסף כדי לשהות שם למשך הזמן המוצהר, ומי שרוצה להתחיל לעבוד בארה"ב יש לו כבר מעסיק שהחתים אותו על חוזה, וקיבל אישורים מהרשויות להעסיק עובד זר – בתנאים מיוחדים, או מסיבות מיוחדות.  

זכרו
: חשוב מאוד שתהיה התאמה בין הנתונים: ההצהרות בע"פ, המסמכים שמהווים הוכחה חד משמעית והפרטים שנמסרים לשגרירות בצורת טופס בקשת ויזה לארה"ב. טופס הבקשה לויזה צריך להיות תואם את כוונת המבקש, אחרת שלב הראיון עלול להכשיל את הבקשה.