ויזה לארה"ב

גרין קארד

דף הבית > גרין קארד
ויזה לארצות הברית
המומחים להוצאת ויזה לארצות הברית!
מילוי טפסים והכנה לראיון בשגרירות!
בפיקוח עורכי דין מומחים בהגירה!
ניסיון רב שנים בהוצאת ויזות לחו"ל!
הדרך המהירה ביותר להוצאת ויזה!
הגרין קארד הוא בעצם כרטיס המקנה מעמד של תושב קבע בארצות הברית. מעמד של תושב קבע בארה"ב מאפשר לשהות, לגור ולעבוד ברחבי ארצות הברית.החוק בארה"ב מחייב את בעלי הגרין קארד לשאת את הכרטיס עליהם בכל זמן ובכל מקום למקרה של ביקורות מצד שלטונות ההגירה.  

מעמד התושב החוקי יכול להשלל במקרים מסויימים בהם המחזיק במעמד, הפר את התנאים וההגבלות שטומנת בחובה הבעלות על גרין קארד. במקרים קיצוניים כאלה יבוטל הסטטוס של תושב הקבע והאדם אף עלול להיות מגורש מארה"ב. 

הגרלה לגרין קארד

בכל שנה מוגרלות כ – 50,000 אשרות גרין קארד. הזוכים בהגרלה יכולים להגיש מועמדות לקבלת מעמד תושב קבע בארצות הברית להם ולבני זוגם ולילדיהם עד גיל 21.

חשוב לדעת: בשנים האחרונות התפתחה תעשייה שלמה של הונאות הקשורות להגרלת הגרין קארד וקמו חברות רבות הגובות כסף ומבצעות תרגילי עוקץ על אנשים בתואנה כי הן מבצעות את ההרשמה להגרלה. חלק מהחברות גם מבטיחות לשפר את סיכויי הזכייה בהגרלה, דבר שלא ניתן לעשותו.   

קבלת גרין קארד

כל אדם שאינו אזרח אמריקאי השוהה בארה"ב ללא קבלת גרין קארד, נדרש להיות בעל ויזה מתאימה המאפשרת לו לשהות באופן חוקי לפי מטרת ביקורו. המקרה היחיד בו רשאי אותו אדם גם לבצע עבודה בארה"ב, ללא גרין קארד הוא בתנאי שיש לו ויזת עבודה חוקית ותקפה.  

אזרח זר הנמצא בזמן שהבקשה לקבלת גרין קארד נמצאת בטיפול של שלטונות ההגירה, רשאי לקבל היתר עבודה בארה"ב והיתר יציאה מגבולותיה עם האפשרות לשוב ולהכנס לארה"ב כאשר הבקשה עדיין בטיפול – כל זאת, מבלי שהסטטוס יבוטל. לאחר אישור הגרין קארד מקבלים אשרת ההגירה בדרכון וחובה לממש אותה ולהכנס לארה"ב בתוך ששה חודשים. קבלת כרטיס הגרין קארד תתקבל בדואר תוך כמה חודשים.  

קבלת גרין קארד היא חלומם של ישראלים רבים, כמו גם של אזרחי מדינות אחרות המבקשים לחיות, לגור, ללמוד ולעבוד בארץ האפשרויות. ברוב המקרים, ברי המזל שקיבלו את הגרין קארד, מתאזרחים לאחר כמה שנים.
סוגי ויזות לארצות הברית
השירותים שלנו